Türkiye için Kredi Kartı Modulu_MultiKrediKartı

This topic was automatically closed 365 days after the last reply. New replies are no longer allowed.
12 years ago
Merhaba Kredi kartı için geliştirdiiniz modüle nasıl ulaşabiliriz
12 years ago
tolgayikilmaz wrote:
Merhaba Kredi kartı için geliştirdiiniz modüle nasıl ulaşabiliriz

[email protected]  adresine mail atarsanız ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

Saygılarımla,

Mustafa TEKİN
Bilgisayar Mühendisi | Skype : mustafa.tekin12
12 years ago
NopCommerce 1.9 Versiyonu  Kredi Kartı Modülünde Tek Site Kullanımı İçin Fiyat : 300 TL olarak sabitlenmiştir.
İhtiyacı olanlar iletişime geçebilir.
Saygılarımla...

mail : [email protected]
12 years ago
Adamlar koca alışveriş scripti yapıyor onlar 300 lira istemiyor, bedava olan scripte küçük bi eklenti yazan paranın peşine koşuyor, hiç hoş değil bari en azından gidin kendi sitenizde pazarlayın. Burayıda paylaşmasını bilen insanlara bırakın, parayla 300 liraya birde kaynak kodu olmadan satıyorsun anladığıma göre, kaynak kodu şifreli olan eklenti kim neyine güvenip alışveriş sitesine koyacak? Bu bizim milletide anlamıyorum bi modul yazanı bile fasulye gibi nimetten sayırlar, arkadaşlar oturun az çalışın 3-5 hazır scripte site yapıp webmasterım diye gezeceğinize az kodlama ögrenin 10-15 gün uğraşın oturup kendiniz yazın, meydanıda böyle boş beleşçilere bırakmayın.

mtek wrote:
NopCommerce 1.9 Versiyonu  Kredi Kartı Modülünde Tek Site Kullanımı İçin Fiyat : 300 TL olarak sabitlenmiştir.
İhtiyacı olanlar iletişime geçebilir.
Saygılarımla...

mail : [email protected]
12 years ago
yakorank arkadaşım çok doğru söylüyor. Elin adamı koskocaman yazılımı bedava dağıtıyor. Bizimkiler hemen leş kargaları gibi kırıntıdan para kazanmaya çalışıyorlar. Yazık bize adam olamayız. Baksanıza her yönden bu adamlara muhtacız. Bizde bişey geliştiren yok. Satacak isen git kendi sitende sat. Forum yönetimi nasıl böyle insanları barındırıyorki.
11 years ago
eleştirsekte arkadaş satmakta özgür güvenebilen alabilir tabiki ama bu opensource projenin amacı yardımlaşmak olan resmi forum'unu bu amaçla kullanması çok çirkin olmuş gerçekten.
11 years ago
erayaydogdu wrote:
eleştirsekte arkadaş satmakta özgür güvenebilen alabilir tabiki ama bu opensource projenin amacı yardımlaşmak olan resmi forum'unu bu amaçla kullanması çok çirkin olmuş gerçekten.

Yaklaşık 1 yıl önce yayınlamış olduğum mesajın uygun olmadığını bende  daha sonra  anladım ancak buna karşı yapılan yorumlar için: kişilerin  tanımadığınız  kişiler hakkında yapılan yorumlara da sadece yorumsuz deyip geçiyorum. Platformun bu gibi  tartışmalara  uygun olmadığını düşündüğüm için sessiz kalmayı yeğliyorum.

Umarım bu tarz mesajlaşmalar tekrar yaşanmaz.

Kişisel olarak iletişime geçmek isterseniz istediğiniz zaman görüşebiliriz.

Saygılarımla,
Y.Bilg.Müh
Mustafa TEKİN
This topic was automatically closed 365 days after the last reply. New replies are no longer allowed.